Мукачівський дует «YeS» гастролює Фінляндією

Опубліковано:

Відомий мукачівський дует «YeS» перебуває у благодійному концертному турі містами Фінляндії

Днями у гастрольний тур на запрошення фінської благодійної організації «Patmos» та компанії «IRR-TV» вирушив відомий мукачівський дует «YeS» (Євген Мусієць- баян, Сергій Добош- скрипка).

Колектив братиме участь у різних благодійних заходах, концертах, теле-радіо передачах тощо. Це буде чудова можливість послужити українським біженцям у Фінляндії, доносячи широкому загалу інформацію про війну в Україні, а також долучитися до благодійних ініціатив на підтримку українських дітей та інших проектів гуманітарної допомоги Україні.

23 березня відбувся перший концерту дуету «YeS» в місті Ярвенпяа (Фінляндія), який пройшов у лютеранській церкві. Була чудова атмосфера, прозвучали твори як українських, так і європейських композиторів. У концерті взяла участь співачка Анастасія Снітко, яка проживає у Фінляндії, як вимушена переселенка. Долучилися до благодійної роботи, яку проводить Фінська Лютеранська церква,— після концерту збирали добровільні пожертви на допомогу українським дітям, що постраждали від агресії росії проти України.

Мукачівський відділ культури

Про Захід