Мукачівський драмтеатр покаже монодраму «Свято солодкої лободи»

Опубліковано:

До дня пам’яті жертв голодоморів Мукачівський драматичний театр 30 листопада та 1-го грудня безкоштовно покаже для учнів Мукачівського військового ліцею та сільських шкіл Мукачівської ТГ монодраму «Свято солодкої лободи» поставлену за одноіменною новелою (2008 р.) Лесі Степовички заслуженим діячем мистецтв України Анатолієм Концидайло.

“Свято солодкої лободи” – спектакль про долю однієї української багатодітної сім’ї, яка пережила Голодомор, війну, втратила сім дітей, але зберегла чисту душу, любов і не тримала зла на кривдників.
Монодрама «Свято солодкої лободи», дає нам змогу поринути в життя простої сільської жінки, яка попри страшні випробування, зуміла вистояти та залишитись людиною.

Роль Оповідачки виконує – Сірануш Матл. Вона розкаже, покаже, проживе, разом з героїнею, цей складний, руйнівний, болючий період життя, який назавжди, на всі покоління не зруйнував, а додав всім нам сили боротися і йти далі попри все.

У 2021 році, за виконання ролі Оповідачки, Сірануш Матл стала лауреаткою Мукачівської мистецької премії імені О. Духновича в номінації “Театральне мистецтво”.

Мукачівська міськрада

Про Захід