Регіональні Новини Соціум

Мукачівські перевізники піднімають ціну за проїзд

В свою чергу комісія з питань транспорту міськради вимагає від них забезпечення належних умов для перевезення пасажирів в громадському транспорті та обладнання маршруток спеціальними GPS трекерами, інформує пресслужба міськради.

Комісія з питань транспорту Мукачівської міської ради розглянула звернення перевізників щодо збільшення ціни за проїзд в міських маршрутках від 5 до 7 гривень.
Тарифи на перевезення пасажирів в міських маршрутках обговорювали на засіданні комісії, участь в якій взяли начальники профільних відділів виконавчого комітету, перевізники міста Мукачева та громадські активісти.

Підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті до 7 гривень вимагають приватні перевізники міста. У зв’язку зі збільшенням заробітної плати з нового року, подорожчанням запчастин та енергоносіїв кажуть працюють у збиток бо тариф нерентабельний, через що мовляв й відмовляються від маршрутів. І якщо ціна не зросте – розриватимуть договори й надалі. А підвищення тарифу на дві гривні, вважають вони, дозволить хоча б триматися на плаву.

В свою чергу комісія вимагає від перевізників забезпечити належні умов для перевезення пасажирів в громадському транспорті та обладнати маршрутки спеціальними GPS трекерами.

В результати вислухавши усі сторони приватних перевізників а також пропозиції членів комісії було прийнято рішення рекомендувати до підвищення ціни на проїзд до 7 гривень.

Для того, аби новий тариф на проїзд у громадському транспорті вступив у дію далі документ має пройти громадське обговорення і вже тоді проект рішення потрапляє до виконавчого комітету Мукачівської міської ради, якій і затверджує тарифи остаточно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 12 =