Мукачево: учні спецшколи мали екскурсії в бібліотеки

Опубліковано:

Учні Мукачівської спеціальної школи І-ІІІ ст. з пізнавальною екскурсією відвідали дві міські бібліотеки

Сьогодні до нашої бібліотеки
На ознайомчо-пізнавальну екскурсію до двох міських бібліотек Мукачівська міська бібліотека для дітей та Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича завітали учні 6-12 класів Мукачівської спеціальної школи І-ІІІ ст.

Бібліотекарка Вікторія Ярема познайомила юних відвідувачів із структурними підрозділами дитячої бібліотеки та правилами користування послугами абонементу і читальної зали. Дізнались присутні, звичайно, і про все те різноманіття книг, яке є в бібліотеці та про порядок розстановки їх на полицях. Обговорили читацькі інтереси користувачів бібліотеки та розглянули підбірку книг, які користуються найбільшим попитом серед відвідувачів бібліотеки.
Підготували для перегляду дівчатам та хлопцям ми також книги шрифтом Брайля, які є в бібліотеці і читання яких продемонстрував один із учнів.

Учасники екскурсії відвідали також Мукачівську міську центральну бібліотеку імені Олександра Духновича. Тут бібліотекарка Валентина Томишин розповіла про роботу абонементу для юнацтва та зробила перегляд літератури, яка може бути не лише цікавою для читачів, але й корисною їм у навчанні.

Мукачівський відділ культури і молодіжної політики

Про Захід