Мукачево щороку виділяє 30 мільйонів гривень на лікування містян

Опубліковано:

Щороку майже 30 мільйонів гривень виділяє Мукачівська міська рада на де лікування місцевих жителів , це люди які перенесли важкі захворювання і потребують дороговартісного тривалого лікування або операцій за межами міста, інформує пресслужба Мукачівської міськради.

Безкоштовну медичну допомогу такі хворі мали б отримувати з обласного та державного бюджетів, натомість усі видатки на сьогоднішній день покриваються повністю з бюджету міста Мукачева.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Любов Мандзич: ” Система охорони здоров’я в Україні перебуває в режимі систематичного недофінансування, вирішення проблеми можливе при умові тісної співпраці між державними та закладами охорони здоров’я на місцях. За сприяння органів місцевого самоврядування в місті Мукачеві вдалося досягти безкоштовного лікування пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Мукачівській центральній районній лікарні у повному обсязі.

Пацієнти що потребують дороговартісного лікування повинні забезпечуватися ліками і необхідними виробами медичного призначення за рахунок коштів обласного та державного бюджету, але на сьогоднішній день ці видатки покриваються повністю з міста Мукачева, а це майже 30 мільйонів гривень в рік ” .

Міська влада , звертається до усіх жителів міста Мукачева, які опинилися у скрутному становищі та потребують дороговартісного лікування, звертайтесь у відділ охорони здоров’я або управління соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Про Захід