Мукачево – серед лідерів «прозорих» міст України

Опубліковано:

Transparency International Ukraine та команда програми Transparent cities/Прозорі міста висловили свою подяку та зусилля, які Мукачево докладає, щоби забезпечити відкритість та прозорість у своїй діяльності, – про це йдеться в офіційному листі виконавчого директора Transparency International Ukraine Андрія Боровика на адресу Андрій Балога – Мукачівський міський голова.

«За результатами дослідження стану прозорості міст під час повномасштабної війни «Прозорість під обстрілами: чи досягли міста прогресу?», Мукачево вдруге потрапило до категорії «прозорих» муніципалітетів.
Ця відзнака – результат багаторічної та наполегливої праці. Сподіваємося, що цей символ прозорості стане для вас додатковим стимулом для подальших досягнень та ініціатив, спрямованих на підвищення муніципальної відкритості», – зазначає Андрій Боровик.

У квітні програма Transparent cities/Прозорі міста презентувала результати дослідження стану прозорості 80 міст України в умовах повномасштабної війн. Аналітики перевірили 4000 індикаторів.
Мукачево вкотре отримало найвищий статус – «прозоре» місто.
«Прозорі» у цьогорічному дослідженні: Мукачево, Дніпро, Львів, Тернопіль, Дрогобич.

Мукачівська міська рада

Про Захід