Соціум

Молоді підприємці хочуть встановити в Ужгороді сучасні рекламні тумби (Фото)

Молоді підприємці з Ужгорода планують покращити рекламну інфраструктуру в місті. Бізнесмени хочуть замінити старі радянські залізобетонні тумби на нові і сучасні, які матимуть естетичний вигляд.

«Реклама є незамінним інструментом в економіці, але, на жаль, в нашому місті цей вид діяльності дуже, можна сказати, «брудний». Габаритні білборди закривають фасади, конструкції виглядають дуже непривабливо, а кількість сітілайтів, розміщених аби-як, – «зашкалює», особливо в історичній частині міста. Тому ми розробили проект такої рекламної конструкції, яка б дійсно висвітлювала інформацію, естетично виглядала та, головне, акцентувала Ужгород, а не навпаки», – пояснюють ініціатори.

Підприємець Владислав Рущак: «Цей проект важливий для нас, адже це і наш бізнес, і справжній внесок в розвиток міста. Особисто для мене важливо, аби моя справа була суспільно корисною. Тому я думаю, що такий проект потрібний Ужгороду. Тож спільно із своїм товаришем Степаном Софілканичем його реалізовуємо».

Наразі проект хлопців знаходиться на розгляді в департаменті міського господарства Ужгородської міської ради. У департаменті ж повідомляють, що очікується засідання робочої групи, в якому візьмуть участь: фахівці управління містобудування та архітектури, відділу благоустрою та управління майном, управління комунальною власністю та земельними ресурсами, департаменту міського господарства та безпосередньо ініціатори проекту.

Тож наразі підприємці очікують на засідання та на отримання дозвільних документів. Адже вже готові замінити старі об’єкти на нові тумби.

На сучасних рекламних спорудах передбачене місце для соціальної реклами. Там кожен охочий ужгородець зможе розмістити свої рекламні оголошення. Також три площини відведені для реклами від підприємців міста. Вони будуть оснащені підсвіткою та захисним склом, для того, аби реклама довго зберігалася в гарному вигляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 5 = 3