Молодь Львова збирає 1,5 млн грн на секретний «Цербер» для розвідки

Опубліковано:

Молодіжні організації Львова запустили збір для підрозділу розвідки в підпорядкуванні ГУР. За мету ставлять купівлю секретного військового спорядження.

До свого третього дня народження молодіжний простір МолоДвіжЦентр.Львів об’єднує молодіжну спільноту Львова у спільній меті – зібрати 1,5 мільйона гривень на технічне військове спорядження, необхідне для боротьби з ворогом. Через необхідність зберегти інформацію про техніку від публічного поширення збору присвоїли кодову назву «Цербер».

Партнерами збору стали найбільші осередки активної молоді Львова: управління молодіжної політики Львівської міської ради, учнівський парламент Львова, Центр Довженка, ELSA Lviv, Львівська міська організація СМУ в Україні , Українська академія лідерства, колегія та профком студентів і аспірантів НУ «ЛП», Український волонтерський центр, організація української молоді «Спадщина», уряд студентів УКУ, Українська спілка молодих географів, колівінги для активної молоді VILNYY, Дитячі клуби Львова, Студентська рада Львова.

«Ми об’єднуємо друзів для збору на секретного інноваційного звіра під кодовою назвою «Цербер». Його отримає піхотний підрозділ розвідки в підпорядкуванні ГУР. Що стоїть за трьома головами Цербера знає тільки розвідка і трішки ми, але обіцяємо – ворогові буде мегастрашно», – зазначають організатори збору.

Купівлю та передачу «Цербера» військовим з розвідки здійснять силами співорганізаторів – волонтерського штабу Пласту у Львові, який вже рік регулярно закуповує та передає техніку та спорядження українським військовим.

Підтримати збір можна тут – https://heylink.me/lvivplast_donate/

Контакти організаторів: [email protected] / [email protected]

Львівська міська рада.

Про Захід