Мешканці Мукачівського ОТГ користуватимуться “карткою мукачівця”

Опубліковано:

Про це повідомляє пресслужба Мукачівської міської ради.

Жителі шести сіл Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади зможуть користуватися багатофункціональною електронною пластиковою «карткою мукачівця».

Відповідне рішення схвалено на черговій сесії Мукачівської міської ради. Безконтактна картка дозволить жителям села Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково та Дерцен користуватися проїздом в «зелених» маршрутках комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева».

На картку здійснюватиметься зарахування певної кількості пільгових поїздок на конкретний період часу для пільгових категорій населення, також жителі сіл зможуть придбати авансові поїздки за пільговими тарифами та отримувати інформацію стосовно кількості поїздок, що залишились до використання.

Завдяки багатофункціональній картці жителі сіл Мукачівської міської ОТГ зможуть користуватися й іншими громадськими послугами, купувати ліки в «Соціальній аптеці» зі знижкою, отримувати на картку соціальні виплати, в тому числі пенсії та заробітні плати, здійснювати платежі в торгівельних мережах та онлайн, користуються веб – і мобільним банкінгом «Ощад 24/7», також власники картки отримують знижки на відвідування замку «Паланок» та Мукачівського драматичного театру. Отримати картку можна буде безкоштовно.

Про Захід