Мешканець Рахова сяде на 7 років за наркоторговлю

Опубліковано:

За публічного обвинувачення Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури місцевого жителя засудили до ув’язнення за торгівлю наркотиками (ч. 2 ст. 307 КК України). Суд призначив йому покарання у виді 7 років 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор у судовому засіданні навів докази того, що рахівчанин у лютому минулого року неодноразово збував канабіс серед місцевого населення. Зокрема, факти зустрічі чоловіка з клієнтами відбувалися і в громадських місцях. Обвинувачений збував наркотик у великих розмірах.

Вину в інкримінованому злочині закарпатець визнав частково: підтвердив, що незаконно придбав і вживав наркотик, однак факти збуту заперечував. Раніше він вже притягався до кримінальної відповідальності – був судимий за крадіжку.

Наразі вирок щодо чоловіка ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Закарпатська обласна прокуратура

Про Захід