Матч «Минай» – «Олександрія» розпочався символічним пасом військового

Опубліковано:

Футбольна команда «Минай» подарувала справжнє піднесення закарпатцям, зігравши з ФК «Олександрія» у бойову нічию.

Матч почався символічним пасом, який зробив Олександр Степанюк, колишній розвідник, морський піхотинець, кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня. Військовий брав участь у боях на Запорізькому, Херсонському, Луганському і Донецькому напрямках, а після поранень він проходить реабілітацію та продовжує службу на Закарпатті.

Сотні вболівальників на трибунах – батьки, діти та інші присутні – стоячи аплодували Герою, віддаючи шану кожному захиснику, який боронить незалежність України.

Військовослужбовці, які проходять лікування та реабілітацію у шпиталях Ужгорода, також відвідали цей матч. Такий відпочинок для них організував Ужгородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки спільно з FC Minaj та Рух підтримки закарпатських військових-Ужгород.

Далі розпочалася гра. Команда Желько Любеновіча проявила характер та врятувала матч, програючи 0:2 «Олександрії».

«Минай» – «Олександрія» – 2:2 (0:0)

Голи: 0:1 Кулаков, 51, 0:2 Калітвінцев, 58, 1:2 Устименко, 63, 2:2 Гунічев, 75.

На 68 хвилині Ковалець не реалізував пенальті (повз ворота).

«Минай»: Кемкін, Корнійчук, Чуєв (Піддубний, 80), Прокопчук, Скиба, Кисіль (Ременяк,80), Вакула (Гунічев, 65), Петько (к), Вітенчук (Семотюк, 64), Кораблін, Устименко.

«Олександрія»: Шевченко, Копина (Мартинюк, 60), Кампос (Білошевський, 46), Логінов, Скорко, Ковалець (к), Михайленко (Шостак, 82), Калюжний, Шулянський (Бєляєв, 60), Кулаков (Погорілий, 82), Калітвінцев.

Попередження: Логінов, 12, Ферейра, 19, Вітенчук, 30, Вакула, 42, Кулаков, 45+2, Петько, 49, Ковалець, 71.

Ковалець, 79 (друге попередження).

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків).

Стадіон: «Минай-Арена»

Про Захід