Маленьким читачам Мукачівської бібліотеки для дітей розповідали про космічний простір

Опубліковано:

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики або Міжнародний день польоту людини в космос.

В Україні це День працівників ракетно-космічної галузі, започаткований 1997 року, коли перший український космонавт – Леонід Каденюк відправився у космос.

Метою відзначення цього дня є вдячність працівникам української космонавтики за старанну працю у створенні техніки, проведенні наукових досліджень тощо. Адже саме українцям належить ідея міжпланетних перельотів й розвинення ракетної теорії.

Більше дізнавалися про космічний простір, планети та зірки разом з бібліотекарем Мукачівська міська бібліотека для дітей Аллою Товтин учні підготовчого, 1-го та 2-го класів приватної гімназії «Еммануїл» , які завітали до бібліотеки напередодні.

Діти переглянули презентацію «Планети сонячної системи», здійснили зоряну подорож разом з героями мультфільму «Марійка та зоряна мишка. Планета земля», а також перевіряли свої знання про космос під час дидактичної гри «Що зайве».

Ще більше цікавих фактів про космос бібліотекарка запропонувала маленьким відвідувачам дізнаватись з книг, яких є чимало в дитячій бібліотеці і які були представлені на виставці-інсталяції «У небо – до зірок».

А, оскільки, відповідальні читачі під час читання книг обов’язково користуються закладинками, то і своїм відвідувачам бібліотекарі запропонували зробити закладинки власними руками «Читання – космос».

Мукачівський відділ культури і молодіжної політики

Про Захід