«Мале Карпатське коло»: в Закарпатській ОДА обговорили деталі проєкту

Опубліковано:

Про проєктування нової автомобільної дороги на Закарпатті та ремонт автошляхів місцевого значення, які є частиною малого карпатського кола, говорили на зустрічі в Закарпатській ОДА, інформує пресцентр ОДА.

Мирослав Білецький депутат обласної ради, радник голови державної адміністрації, зауважив, що на сьогодні терміново необхідно вирішити питання планування будівництва та ремонту автомобільних доріг, що входитимуть до проєкту «МАЛЕ КАРПАТСЬКЕ КОЛО». Якісні шляхи проходитимуть від пунктів пропуску Польщі через Україну до Румунії, це дозволить залучити іноземних туристів.
Проєкт має важливе значення для розвитку туристичної галузі регіону. А якісний підготовчий процес дозволить отримати додаткові кошти із держбюджету.  

Після обговорення варіантів проходження нової автомобільної дороги, що з’єднуватиме Закарпатську область з автомобільною дорогою загального користування С 141516 Славське – Хащованя Львівської області, вирішили:

Необхідно виготовити проєктно-кошторисну документацію на середній поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603  Синевир – Колочава – Буштино км 17+600 – км 22+700, розглянути можливість фінансування робіт із державного фонду.

Звернутися до Державного агентства лісових ресурсів щодо погодження будівництва лісової дороги для подальшого звернення до Кабінету Міністрів України. Надати алгоритм передачі лісової дороги у рамках проєкту до замовника з будівництва автомобільної дороги загального користування, що з’єднуватиме Закарпатську область з автомобільною дорогою загального користування    С 141516 Славське – Хащованя Львівської області.

Надати докладну інформацію щодо земель, через які проходитиме автомобільна дорога загального користування, з’єднуватиме Закарпатську область з автомобільною дорогою загального користування С 141516 Славське – Хащованя Львівської області.

Про Захід