Майже 300 фехтувальників змагалися на закарпатському етапі Всеукраїнської дитячої ліги (Фото)

Опубліковано:

Закарпатський етап Всеукраїнської дитячої ліги з фехтування в ужгородському залі «Юності» протягом 2 днів зібрав майже 300 учасників. Змагалися спортсмени не тільки з України, були гості і зі Словаччини.

Результати першого дня змагань – за посиланням.

А у другий день на доріжки вийшли дівчата та хлопці у двох вікових групах: 2005-2008 рр.н. та 2009-2010 рр.н.

Серед юних дівчат перемогу святкувала вихованка Львівської академії фехтування Аліна Дмитрук. Срібло і дві бронзи повезуть до Києва вихованки клубу «Вершина»: другою стала Домініка Феденко, третє місце розділили Маргарита Ангарська та Марія Мальчевська. Дві сестрички Поліна та Ксенія Васильченко (із ДЮСШ №1 Ужгорода) увійшли до ТОП-8 і посіли 6 та 8 сходинки відповідно.

У цій категорії, але серед хлопців, переміг Костянтин Богач із Києва, другий також киянин Арсеній Карапиш. Бронзу поділили харків’янин Усама Абу-Одех та Олександр Стабніков із Києва. До ТОП-15 увійшов і ужгородець Марк Шаркезі (ОК «ДЮСШ»).

Львів’янка Анна Максименко (ЛАФ) обійшла усіх суперниць серед 2005-2008 рр.н. і завоювала золото турніру. Срібло у Софії Лукаш із Харкова. На третій сходинці опинилися Тетяна Вертиванова (Київ) та Валерія Білоус-Ґріджак (Львів). Шостою тут стала Анастасія Русин із Ужгорода (ДЮСШ №1), а дев’ятою Ксенія Куштан (ужгородська ОК ДЮСШ «Динамо»).

Кияни Марк Августин та Матвій Ломоносов боролися за перемогу у категорії хлопців 2005-2008 рр.н. У підсумку чемпіоном турніру став Марк, а у Матвія — срібло. Бронзові нагороди розділили ужгородець Антон Горецький (ОК ДЮСШ «Динамо») та Віктор Мельник із Хмельницького.

Усі спортсмени отримали необхідні залікові пункти, аби після завершення усіх етапів Всеукраїнської ліги якнайкраще відфехтувати у великому фіналі (який наприкінці сезону відбудеться у Києві).

Кілька миттєвостей та емоцій другого дня змагань – на світлинах. Повний фотозвіт на сторінці Федерації фехтування Закарпаття за посиланням.

Олександра Артюхіна

Про Захід