Львівський органний зал запрошує на травневі концерти (Анонс)

Опубліковано:

Барокові хіти, аргентинське танго, джазові п’єси Мирослава Скорика та навіть «Секрет опери» – таким буде завершення цієї весни у Львівському органному залі.


Вже найближчих вихідних на львів’ян чекатиме відкриття нової виставки із загадковою назвою «Відсвіт». Авторка акварелей Олена Іванишин звертає увагу на те, що людина – наче маленьке дзеркало, у ній відображається все розмаїття Всесвіту. Художниця зазначає: «Природа акварелі допомагає розкрити ефемерність та емоційність людської душі». Зазирнути глибше буде нагода з 9 травня по 4 червня у галереї органного залу. Відкриття о 18:00.

9 та 10 травня о 19:00 нова програма від солістів Світлани Позднишевої (фортепіано) та Адріана Боднара (скрипка). «Amazing baroque» – це музика, що розмовляє напряму із серцем. Кожен твір у цій програмі – шедевр барокової чуттєвості та пристрасності.

Академічний камерний хор «Кантус» у Львові! Музика Золтана Кодая, Богдани Фроляк, Бориса Лятошинського та Іштвана Мартона у виконанні унікального колективу, що за свою 35-річну історію підкорив сотні сцен в Україні та за кордоном. Концерт «Паралелі» відбудеться 15 травня о 19:00.

Цьогоріч увесь світ святкує 100 років з дня народження видатного аргентинського композитора Астора П’яццолли. Створений ним стиль Nuevo tango – це суміш танго, джазу та класики, що нікого не залишить байдужим. У виконанні Адріана Боднара, Модеста Менцинського та Андрія Макаревича прозвучить цикл «Пори року в Буенос-Айресі». Ця музика не про зміни в природі, а про зміни в людині. Чотири танго, чотири людські історії, 16 та 23 травня о 19:00.

Кінець місяця подарує відвідувачам не менш яскраві творчі імпрези:

  • 28 травня у виконанні Dovhan & Zubko Piano Duo слухаємо обробки джазових п’єс легенди української музики Мирослава Скорика.
  • 29 травня чарівне сопрано Наталія Степаняк у супроводі камерного оркестру Тернопільської філармонії під батутою Олени Єфремової подарують вам вечір світових оперних хітів. Не обійдеться без секретів та сюрпризів!
  • 30 травня Чудова компанія з п’яти видатних українських музикантів  зіграють для вас відомі квінтети Моцарта та Вебера, а також “Кларнеттіно” сучасного композитора Анджея Кукола, яке прозвучить в Україні вперше.

Львівська міська рада

Про Захід