Львівський каратист здобув ліцензію на Олімпійські ігри у Токіо (Фотофакт)

Опубліковано:

Капітан збірної України Stanislav Horuna став бронзовим призером етапу Прем’єр-ліги у Лісабоні і… здобув ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо, які відбудуться впродовж 23 липня – 8 серпня цього року, повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

2 травня, у столиці Португалії Лісабоні відбулися фінальні сутички етапу всесвітньої серії Karate 1 Premier League. До боротьби за медалі у складі національної збірної дійшли двоє представників львівської школи карате: Станіслав Горуна у вазі до 75 кг та Галина Мельник у ваговій категорії до 68 кг.

У поєдинку з угорцем Габором Харшпатакі майстер спорту міжнародного класу та капітан української національної збірної України з карате Станіслав Горуна переміг з рахунком 3-2, таким чином ставши володарем бронзової медалі.

На турнірі Станіслав переміг каратистів з Туреччини, Чилі та Японії. У боротьбі за вихід до фіналу Горуна поступився спорстмену з Ірану.

Вже зараз львівський каратист забезпечив собі четверту позицію світового рейтингу у вазі 75 кг, що дає право боротися за нагороди Олімпійських Ігор у Токіо, які відбудуться впродовж 23 липня – 8 серпня цього року.