Львівському міському пологовому будинку придбали нове обладнання (Фото)

Опубліковано:

Медичні заклади Львова оновлюють сучасним обладнанням. Упродовж 2019 року із бюджету міста в ремонти і обладнання для пологового клінічного будинку № 1 м. Львова інвестовано понад 8 млн грн. Також допомагають благодійники. Зокрема, АТ «Кредобанк» придбав для пологового будинку інкубатор для новонароджених та два монітори пацієнта.

Новий монітор повністю укомплектував потужності міського пологового будинку № 1.

Як розповіли у пологовому будинку № 1, загалом у медзакладі функціонує 5 інкубаторів для новонароджених, і 2 з них — подібного типу. Тож придбання нового інкубатора та моніторів пацієнта забезпечить ще кращі умови для якісної, швидкої та ефективної роботи працівників пологового будинку з метою встановлення точного діагнозу, ефективного лікування і підвищення якості надання медичної допомоги немовлятам.

Придбання медичного обладнання стало можливим завдяки започаткованій у 2018 році ініціативі «З добрим серцем», у рамках якої Кредобанк вирішив відмовитися від цінних новорічних подарунків клієнтам та спрямувати попередньо призначені на ці потреби кошти на благодійність. У 2019 році банк вирішив профінансувати за цією ініціативою проєкт громадського бюджету Львова, який не набрав необхідної для реалізації кількості голосів, проте є важливим та дуже потрібним для громади міста.

Львівська міська рада

Про Захід