Львівські патрульні повернули додому 90-річного містянина, який загубився (Фото)

Опубліковано:

Напередодні Різдва, близько 21-ї години Богдан Мікало, патрульний 4 батальйону, з напарницею Ольгою Заячківською отримали виклик від небайдужих громадян, що в парку Горіховий гай ходить дуже літній чоловік і виглядає розгубленим.

Поліцейські за лічені хвилини були на місці і обійшовши територію побачили згаданого чоловіка. Усе що він зміг назвати — це вулицю і номер будинку де, начебто, живе. Дідусь має проблеми зі слухом, але Богдан та Ольга налагодили з ним контакт. Вони провели його до службового автомобіля і посадили в нього. Тоді чоловік сказав ще одну фразу: “Дай Бог вам здоров’я”.

Поліцейські під’їхали за адресою на вулиці Кульпарківській, яку вказав дідусь, допомогли чоловікові вийти з автомобіля і почали його супроводжувати в напрямку будинку.

Раптом з вікон будинку до патрульних звернулося кілька мешканців і сказали, що чоловік живе в іншому під’їзді. Поліцейські відкрили ключами дідуся згаданий під’їзд і тоді до самого помешкання дідусь без перестану дякував, бо вже не сподівався потрапити додому.

На порозі квартири їх зустріла онучка і була дуже вражена. Вони шукали дідуся від ранку і не знали де він подівся, інформує патрульна поліція Львівської області.

Про Захід