Новини Західної України Події

Львівські патрульні допомогли жінці з 2-річною дівчинкою (Відео)

Львівські патрульні допомогли жінці з 2-річною дитиною терміново потрапити до лікарні, інформує патрульна поліція Львівської області.

В п‘ятницю майже о 17 годині на вулиці Чигиринській патрульні 4 батальйону Тарас Пристай (Taras Pristay) та Герстман Вікторія завершували оформляти адміправопорушення і раптом до них підбігла жінка з дитиною на руках і попросила відвезти їх до лікарні на вулиці Пилипа Орлика.

Зі слів жінки, її донька впала і не може поворухнути рукою. 2-річна Гануся дуже плакала і поліцейські розуміючи, що зволікати не має часу, негайно увімкнули проблискові маячки, сирену і через гучномовець попереджали усіх учасників дорожнього руху аби ті надавали перевагу спецтранспорту.
Сержант поліції Вікторія дорогою заспокоювала дівчинку: «Зараз буде усе добре. Не плач маленька. Заради такої принцеси зараз сюди і тато приїде. Мама Тобі купить те що захочеш. Ще дві хвилинки».
За лічені хвилини дівчинка була у медзакладі.

Вже увечері того ж дня мама Ані у соцмережах звернулася з подякою патрульних:
«Хочу подякувати екіпажу поліції, які сьогодні 29.11.2019р. о 17.15 були на завданні біля 99 школи, швидко зреагували та допомогли нам з дочкою швидко потрапити до Дитячої лікарні на Орлика.
Вибачте, перебуваючи у стані тривоги не спитала ані Ваших імен, ані номер екіпажу – велике Вам ДЯКУЮ!!!!!! Нехай біда оминає Вас та Ваших рідних стороною.
З нашою ручкою все добре, дякуючи Вам за швидке реагування, ми вже вдома.
Можливо хтось знає, як можна знайти екіпаж з таким мінімумом інформації була б дуже вдячна», – наголосила в подяці Ірина Хацевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 3 =