Новини Західної України

Львівські патрульні долучилися до соціального проєкту (Фото)

Патрульні взяли участь в соціальному проєкті організованому спілкою автомобілістів та автошколами Львівщини, щоб покращити знання та навички водіїв, задля безпеки дорожнього руху, інформує патрульна поліція Львівської області.

Підчас спілкування з присутніми, інспектори обговорили питання взаємодії «патрульний-водій». А також, про відповідальності за кермом. Кожний охочий протестував окуляри “Drunk Busters Goggles”, які імітують стан алкогольного сп’яніння, щоб усвідомити ризики керування в нетверезому стані та зрозуміти небезпечний вплив алкоголю на водія. Разом провели аналіз автопригод, причини їх виникнення та розглянули умови для складання Європротоколу.

Присутнім нагадали про важливість користування засобами пасивної безпеки, світло відбивальними елементами та використання дитячих автокрісел.

Кожен охочий міг задати інспекторам питання стосовно законодавства, особливостей роботи патрульної поліції та безпеки дорожнього руху.

Завдяки теплій та дружній атмосфері, зустріч була цікавою, результативною та пізнавальною. Адже навчати майбутніх водіїв потрібно, а ще більше потрібно вдосконалювати свої знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 3 =