Львівські лікарі врятували життя сину українського захисника, який загинув у війні (Відео)

Опубліковано:

Євгену 8 років. Місяць тому лікарі діагностували у нього рідкісну патологію – артеріо-венозну мальформацію (АВМ) нижньо-грудного відділу спинного мозку. Артерії та вени у тому місці сплелися у неправильний клубок. Як наслідок – притиснуті життєвоважливі ділянки мозку та загроза крововиливу у будь-яку мить. Єдиний вихід – операція.

Команда нейрохірургічного відділення Дитячої Лікарні Святого Миколая під керівництвом Михайла Ловги прооперувала дитину у річницю повномасштабного вторгнення – 24 лютого. Кілька днів Женя провів у реанімації під наглядом команди Джеремі Безніцко. А далі свою роботу продовжили фахівці з реабілітації. З хлопчиком почав працювати фізичний терапевт Сергій Худа. На відновлення було не більше тижня – далі сім‘я мала повертатись на Рівненщину.

Підібравши оптимальне навантаження, навіть у такий короткий час спеціалісти змогли поставити дитину на ноги. Женя знову може самостійно ходити. Батько Жені Дмитро – наш із вами захисник, бойовий командир. Він загинув у вересні минулого року поблизу Мар’їнки Донецької області. Хлопчик важко пережив втрату батька, але мужньо подолав власну хворобу.

Переглянути відеосюжет про Євгена та його порятунок можна тут.

Перше медичне об’єднання Львова

Про Захід