Новини Західної України Події

Львівські фіскали “виловили” понад 4,5 тисячі літрів нелегального спирту (Фото)

В результаті огляду транспортного засобу Mersedes Sprinter 27.07.2019 співробітники податкової міліції виявили прозору рідину із характерним запахом спирту, яка перевозилась у пластмасових ємностях, без будь-яких супроводжуючих документів щодо легальності походження вантажу.

Загальна кількість виявленого і вилученого спирту складає понад 4,5 тисячі літрів орієнтовною вартістю понад 1 млн. гривень.

За вказаним вище фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (далі ‒ КК України).

Мінімальна відповідальність за кримінальне правопорушення відповідно до ст. 204 КК України ‒ штраф від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі до трьох років з конфіскацією незаконної продукції.

Триває подальший комплекс слідчо-розшукових дій, під час якого встановлюватимуться шляхи постачання спирту та коло осіб, причетних до кримінального правопорушення, повідомляє ГУ ДФС у Львівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 7 =