Львівська залізниця посилила антивандальний захист обладнання

Опубліковано:

Для забезпечення безпеки руху поїздів та запобігання втручанню сторонніх осіб у роботу магістралі впродовж минулого року в господарстві сигналізації та зв’язку регіональної філії «Львівська залізниця» було реалізовано понад 150 заходів додаткового захисту пристроїв СЦБ та зв’язку від спроб крадіжок і умисного псування, інформує Укрзалізниця.

Надійним захистом, що вже не один рік доводить свою ефективність, є 800-кілограмові залізобетонні саркофаги, якими залізничники накривають дросель-трансформатори.

Впродовж минулого року на Львівській магістралі було встановлено 108 таких конструкцій на дільницях обслуговування Львівської, Стрийської, Мукачівської та Ужгородської дистанцій сигналізації і зв’язку проти запланованих 76 одиниць.

Таким чином, близько половини зі загальної кількості «дроселів», що забезпечують роботу магістралі, надійно захищені від стороннього втручання.
Крім того, впродовж минулого року замінено 30 переїзних дзвінків на сповіщувачі типу «Сирена», впроваджено сигналізацію контролю відкриття дверей на 12 релейних шафах, ще 12 релейних та батарейних шаф захищено шляхом підвищення надійності замкових пристроїв. Робота з впровадження засобів захисту продовжується

Про Захід