Львівщина готується впроваджувати Стратегію переходу з військової служби до цивільного життя

Опубліковано:

Та інститут помічника ветеранів. Про це сьогодні йшлось під час онлайн-наради, яка відбулась під головуванням міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної.

Як повідомив очільник Львівщини Максим Козицький, адаптація наших воїнів до мирного життя після завершення служби зараз у фокусі уваги як на державному, так і на обласному рівні.

Для цього Мінветеранів у співпраці з ОВА напрацьовує Стратегію переходу з військової служби до цивільного життя. Відтак, в Україні створюють інститут помічника ветеранів. Першими областями, де з’являться такі помічники, будуть Львівська, Вінницька, Миколаївська і Дніпропетровська.

Максим Козицький розповів про те, що помічники допомагатимуть ветеранам пришвидшити та покращити комунікацію з державними та недержавними структурами, отримати довідки, пройти підвищення кваліфікації, працевлаштуватися, а також з інших питань, з якими стикаються наші оборонці після повернення додому.

«Майбутніх помічників ветерана готуватимуть при центрах ветеранського розвитку на базі визначених закладів вищої освіти. У нашій області таким має стати Львівський національний університет імені Івана Франка. Братимуть на роботу помічником ветерана насамперед ветеранів й ветеранок, які мають таке бажання, а також членів їхніх сімей та членів родин полеглих воїнів», – розповів Максим Козицький.

Про Захід