Відео Здоров'я

Любомира Мандзій: Цьогорічне ЗНО відбудеться, ДПА – скасують (Відео)

Про це розповіла онлайн на ФБ МОН т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Мова йшла про закінчення навчального року, цьогорічне ЗНО, вступну кампанію і роботу шкіл в період карантину.

Якщо навчання відновиться у травні, то МОН готове провести пробне ЗНО у травні. А основна сесія тестування відбудеться після 20 червня.
Якщо ж навчання відновиться у червні, пробне ЗНО можуть провести у червні до початку основної сесії, яка має відбутися також у червні.

«Ми готові розпочати ЗНО у червні, липні чи навіть у середині серпня. Якщо у середині серпня — то процедура тестування, отримання результатів, закінчиться в середині вересня. Вступна кампанія завершиться до середини жовтня», — зазначила Любомира Мандзій.

Вступну кампанію також продовжать, якщо ЗНО відбудеться у червні. Міністерство готує зміни до правил прийому у заклади вищої освіти.

Також Мандзій акцентувала, що цьогорічне тестування відбудеться. А ось державну підсумкову атестацію для 4 та 9 класів скасовують..

Навчальний рік для всіх класів, крім випускників, завершиться 1 липня, як це передбачено законодавством. Для випускників ж завершення навчально року залежатиме від дат проведення ЗНО.

Більше у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + = 18