Здоров'я Новини Західної України

Лікарням Хмельниччини передали чергову партію обладнання для боротьби з коронавірусом (Фото)

Група компаній «Епіцентр» передала Хмельницькій інфекційній лікарні медичне обладнання для боротьби з коронавірусом. Медичний заклад, який має приймати пацієнтів з COVID-19, отримав палатний рентген-апарат DIG-1100, який дає можливість проводити дослідження безпосередньо в ізоляційному боксі не транспортуючи пацієнта, а також ларингоскоп та інфузійні насоси. Лікарів забезпечили захисними костюмами, окулярами, масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами.

У рамках планового забезпечення медичних закладів «Епіцентр» раніше передав Хмельницькому обласному лабораторному центру найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що дає можливість виявити Covid-19 – ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch.

Цього тижня очікується надходження в Україну перших 100 апаратів штучної вентиляції легень, замовлених компанією «Епіцентр». Їх першочергово отримають інфекційні лікарні, що прийматимуть хворих. Друга партія надійде в кінці квітня. Строки поставок третьої партії наразі узгоджуються.

В «Епіцентрі» підкреслили, що допомогу отримають всі обласні центри України. Засновники компанії «Епіцентр» Олександр та Галина Гереги створили оперативний штаб, який знаходиться у постійному контакті з місцевою владою та реагує на потреби регіонів, забезпечуючи лікарів масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами. Для цього «Епіцентр» сформував перший транш фонду у розмірі 150 млн грн.

Департамент зі зв’язків з громадськістю ТОВ “Епіцентр К” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + = 12