Курси підготовки до ЗНО з української мови

Опубліковано:

Проходження найважливішого оцінювання у житті учня має стати проблемою щодо його подальшого навчання та кар’єри. Часто у школярів виникають проблеми із зовнішнім оцінюванням, що змушує батьків замовляти репетиторів та додаткові уроки, а також купувати навчальні матеріали у відповідному виконанні.

Але ефективним рішенням буде звернення до школи «На Урок», де є відповідні курси підготовки. Вони розроблялися досвідченими викладачами, які досконально знають програму. Ефективна підготовка до зно з української мови стане гарантом появи впевненості та накопичення нових знань. Це полегшує подальше проходження оцінювання з отриманням максимального бала.

Переваги підготовки до ЗНО

Шкільні уроки не завжди є гарантом успішного тестування. Учню потрібно якнайбільше й ширше розглядати предмет, отримуючи інформацію з великої кількості нових джерел. Найзручніше звернутися за допомогою до курсів, гарантуючи наступні переваги:

  1. Засвоєння всіх норм. Підготовка до оцінювання з української мови дозволить учневі дізнатися про всі чинні норми та правила. Прийде розуміння того, що таке пунктуація, синтаксис, лексика тощо;
  2. Повторення програми. Учень зможе за короткий термін систематизувати власні знання, щоб під час оцінювання миттєво вибирати правильний напрямок;
  3. Вивчення критеріїв оцінювання. Підготовка включає найважливіші поради та рекомендації щодо того, як саме відбувається оцінка відповіді. Це дозволить виключити зняття балів у тих випадках, коли відповідь формально правильна, але вона не подана відповідно до правил;
  4. Розв’язання будь-яких завдань. Учнів навчать, як вирішувати конкретні завдання та завдання. Як практика надаватимуть додаткові завдання та джерела інформації.

У обов’язковому порядку учень проходить психологічну підготовку. Це спростить сам процес проходження тестування і дозволить позбутися хвилювання перед початком оцінювання.

Алгоритм підготовки

На всіх етапах навчання відбувається прямий контакт із викладачем. Це досвідчений спеціаліст, який знає всю програму української мови. Формат подачі матеріалу різний, але найчастіше – це конспекти, книги та відеоуроки. Більшість завдань вирішуються за допомогою інфографіки та інтерактивних технологій. Деякі завдання формуються у форматі ігор. Кожен урок – це повноцінний тренажер, що дозволяє учневі повністю поринути у програму.

Про Захід