Кличко, Садовий, Бойченко: про кого з мерів найбільше говорять під час війни, – рейтинг

Опубліковано:

Під час війни найбільше говорять про мера столиці Віталія Кличка, мера Львова Андрія Садового і мера Маріуполя Вадима Бойченка. Про це свідчать дані, оприлюднені виданням «Главком». Щоб з’ясувати актуальний рівень медіаприсутності українських мерів, «Главком» використав сервіси пошуковика Google. За кількістю згадок із 24 лютого 2022 року по 23 травня визначалося відповідне місце політиків у списку.

«Беззаперечним лідером рейтингу став столичний мер. Віталій Кличко постійно тримав руку на пульсі Києва, навіть у найскладніший період загрози оточення російськими військами. Це було топ-темою світових медіа перші півтора місяці війни», – зазначили у виданні.

Журналісти додали, що увага була прикута до Віталія Кличка через його особисту присутність на місцях руйнувань від обстрілів.

«Міський голова Києва особисто виїжджав на місця руйнувань внаслідок ворожих обстрілів та постійно інформував киян про поточний стан речей в місті, заспокоюючи містян», – йдеться в матеріалі.

Друге місце у рейтингу посів мер Львова Андрій Садовий, третє – мер Маріуполя Вадим Бойченко. Далі у рейтингу міський голова Мелітополя Іван Федоров, міський голова Павлограда Анатолій Вершина, міський голова Харкова Ігор Терехов, міський голова Сум Олександр Лисенко, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, міський голова Дніпра Борис Філатов та міський голова Луцька Ігор Поліщук.

Про Захід