Кличко під час зустрічі із канцлером Австрії наголосив на необхідності посилення тиску на Росію (Відео)

Опубліковано:

Мер Києва та лідер «УДАРу» Віталій Кличко зустрівся із канцлером Австрії Карлом Нехаммером. Під час розмови очільник столиці України акцентував на питанні посилення тиску на РФ. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Під час розмови я наголосив на необхідності посилення економічного тиску на Росію — більш суворих санкцій, припиненні економічних відносин з агресором. Зокрема нафтове, енергетичне ембарго на російські енергоносії. Бо отримані кошти Росія вкладає в зброю, в армію, у війну. Вкладає в знищення України і мирних українців», – зазначив Кличко.

Він назвав дії Росії геноцидом українського народу і підкреслив, що Росію потрібно зупинити.

«Які ще свідчення потрібні цивілізованому світу після звірств росіян у Бучі, Ірпені, Бородянці, Гостомелі?! Після того пекла, на яке орки перетворили Маріуполь? Після зруйнованих міст і сіл, постійних обстрілів житлових кварталів. Це — геноцид українського народу, який цинічно і безжально чинить Росія. І це потрібно зупинити! Спільною позицією і зусиллями партнерів, допомогою Україні — військовою, економічною, політичною”, – підкреслив Кличко та додав, що розраховує Україна, зокрема, і на підтримку партнерами її членства в ЄС.

Зустріч Віталія Кличка з Карлом Нехаммером відбулася в Києві, який канцлер Австрії відвідав учора, 9 квітня, — на знак солідарності і підтримки боротьби українського народу за свою державу та свободу.

Про Захід