Культура Соціум

Кіношкола “Скалка 2019” навчатиме студентів зі всієї України

Впродовж восьми днів, протягом яких діятиме кіношкола «Скалка 2019», учасників вчитимуть режисерській та акторській майстерності, а також операторській справі.

Кращі спеціалісти вже вдруге розповідатимуть тридцяти учасникам про свій досвід у кінематографі, а юні кіношники зможуть теоретичні знання реалізувати на практиці та підготувати свої проекти.

Вчитися кіномайстерності будуть студенти зі всієї України. Всі вони не є професійними кіношниками, але кожен із них креативний та ініціативний. Загалом учасники, окрім згаданих акторської та режисерської майстерності, опанують ще продюсування кінострічок, сценаристку, аерозйомку та кольористику. Будуть також навчатися знімати на професійні камери.

Цього року школа кіно відбудеться на базі відпочинкового комплексу Ужгородського національного університету «Скалка». Серед лекторів будуть уже досвідчені спеціалісти із Закарпаття, Києва, Харкова та Одеси. Також «Скалку 2019» відвідає і зірковий гість, володар українського «Оскара» – премії «Золота дзиґа» Володимир Ємненко.

Координатор літньої школи кіно В’ячеслав Єгоров відзначив, що цього року вони врахували свій попередній досвід. Тому були продумані всі дрібниці, а процес навчання організований максимально ефективно.

Побачити відзняті стрічки можна буде 18 серпня.

Прес-центр “Панорама”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

43 − = 36