Регіональні Новини Соціум

Хустські священники укомплектували 400 соціальних продуктових пакетів (Фото, Відео)

2 квітня священики Хустського деканату Мукачівської греко-католицької Єпархії купили та укомплектували 400 харчових пакетів для пенсіонерів, багатодітних сімей та людей із інвалідністю.

Узв’язку із заходами протидії пандемії коронавірусу відмінені всі публічні Богослужіння в храмах. Тому з перших днів пандемії священники Мукачівської греко-католицької єпархії почали транслювати Богослужіння онлайн і закликали людей залишатися вдома, так як до цього закликала державна та церковна влади.

Спостерігаючи за швидким підвищенням цін на продукти харчування, стало зрозуміло, що пенсіонери, багатодітні сім’ї та діти із інвалідністю опиняться в дуже складних умовах. Тому священнослужителів Хустського деканату виникла ідея об’єднатися та зробити акцію солідарності, щоб конкретною допомогою, а саме: продуктами харчування та морально підтримати парафіян.

“Ідея виникла після першого тижня карантину, коли ми побачили стрімкий ріст цін на продукти. Після обговорення було прийнято рішення, що половину фінансів ми виділимо із наших 12 парафій Хустського деканату, а іншу половину від солідарних католиків Німеччини, нам передав виходець із нашого деканату о. Михайло Фетько”, – розповів о. Михайло Федькович із Липецької Поляни.

Автор о. Михаїл Фетько, Мукачівська греко-католицька єпархія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

90 − 87 =