Закарпатські новини Соціум

Хто отримає продуктові набори до Великодня від Закарпатської ОДА

958 продуктових наборів отримають уразливі верстви населення:
– громадяни віком понад 80 років,
– одинокі громадяни,
– громадяни похилого віку, які потребують догляду,
– особи з інвалідністю

Це додаткова соціальна підтримка найбільш уразливих верств населення Закарпаття у період карантину та з нагоди святкування Воскресіння Хрестового.

Загальна вартість продуктових наборів 100 тисяч гривень. Вага одного продуктового набору – близько 6 кілограмів, ціна – 111 грн. 65 коп.

Продуктові набори придбані за рахунок коштів обласного бюджету. На конкурсній основі гроші були направлені Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України. Ця організація реалізує в області проект «Соціальна підтримка уразливих верств населення області» в рамках реалізації Регіональної програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 − 2021 роки” (загальна вартість проекту 120,0 тис. грн.).

Продуктові набори до одержувачів будуть доставлені у більшість міст і районів області через міські та районні організації Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: міста Хуст і Чоп, Перечинська і Полянська ОТГ, Великоберезнянський, Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Мукачівський, Тячівський і Хустський райони, а також ромські поселення в м.Ужгород і смт. Великий Березний.

Ці продуктові набори будуть надаватися як додаткове забезпечення предметами і товарами першої необхідності мешканців області до проекту, який паралельно реалізовується в Закарпатській області за ініціативи Мінсоцполітики спільно з Національною мережею продуктових магазинів АТБ.

Сьогодні, 14 квітня представники організації Товариства Червоного Хреста розпочали доставку продуктових наборів у домівки мешканців Тячівського району. Робота триватиме й надалі, щоб встигнути забезпечити доставку до Великодня.

Пресслужба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 2