Хмельницький пес-знайда Гуфі став обличчям місцевого еко-проєкту (Фото, відео)

Опубліковано:

П’ять ро­ків то­му со­ба­ку, яко­го на­рек­ли Гу­фі, ак­ти­віс­ти Розумне довкілля. Хмельницький знай­шли на сміт­тєзвалищі. Собаку взяв до себе керівник проєкту Микола Варищук.

Відтоді Гуфі активно допомагає ековолонтерам. У пе­си­ка є влас­ний блог в Ін­стаг­ра­мі, звід­ки він вчить хмель­нич­чан сор­ту­ва­ти від­хо­ди. Пес-бло­гер став го­лов­ним ге­ро­єм ін­фогра­фік, що нав­ча­ють та по­яс­ню­ють важ­ли­вість сор­ту­ван­ня по­бу­то­во­го сміт­тя. Песик став обличчям головного еко-проєкту Хмельницького.

Так, вам не здалося. Я пес і я вмію говорити і завантажувати відео у фб. А ще мене турбує проблема сміття у Хмельницькому. Ось моя історія. – пес го­во­рить го­ло­сом при­буль­ця Аль­фа.

Хмель­ницький наразі не має ста­ці­онар­них пун­ктів прийому втор­си­ро­ви­ни, в міс­ті зби­ра­ють один або кіль­ка ви­дів від­хо­дів спе­ці­аль­ні Еко­бу­си. Є на­віть гра­фік їх пе­ре­бу­ван­ня у різ­них мік­ро­районах об­ласно­го цен­тру.

Ми ведемо статистику з кожної локації Екобуса. У нас є не лише кількість зданих небезпечних, а й скільки людей у конкретному мікрорайоні принесли небезпечні відходи. Наразі лідирує мікрорайон Озерна, – пишуть у ФБ волонтери.

З лютого у хмельницьких школах розпочинається друга хвиля навчального сортування. Кожна школа отримує кілька комплектів для сортування та інформаційний плакат. Ці контейнери буде встановлено у холах навчальних закладів.

А вчора ми зустрілися з вчителями та ековолонтерами. Розповіли про наш проєкт, презентували екобус та важливість розумного ставлення до довкілля. Також ми розробили і надали презентації та відеоматеріали для розповсюдження інформації серед усіх школярів. – розповідають активісти. – Познайомитися з колегами прийшов також і Гуф.



Про Захід