Новини Західної України Події

Хмельницький чиновник прив’язав собаку до автівки і тягнув по дорозі кілька кілометрів (Фото, Відео)

Сталася жахлива подія неподалік с. Кузьмин (Красилівський район). Очевидці коментують: “Чоловік їхав на автомобілі та волочив за собою щось. Коли під’їхали ближче, помітили, що до машини прикріплений ланцюг, на якому тягнуть собаку. Пес був закривавлений”.

Свій вчинок чоловік пояснив тим, що пес вкусив його маму, тому він придумав йому таке покарання. У соціальних мережах впізнали кривдника, ним виявився директор державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич.

У групі “Організація захисту тварин “ВРЯТУЙ ЖИТТЯ” Хмельницький” зазначають: “Сьогодні цього нещасного собаку привіз якийсь родич вище вказаного громадянина в лікарню в забитому ящику на евтаназію! Але не тут то було, в лікарні були присутні наші волонтери, собаку вилучили, а той, хто привіз втік з місця подій. Собака в жахливому стані, в деяких місцях стерті рани прямо до кісток. Він дуже заляканий і зовсім не агресивний, коли його дістали з тої дерев’яної труни, він заспокоївся і ніякої агресії не проявляв! Собака пережив страшне. На щастя, немає переломів, але ще трохи такого родео і його би не зібрали лікарі”.

Також у групі оголосили збір коштів на лікування постраждалого собаки

У коментарях до публікації учасники групи вже почали збиратися на пікет поліції у Хмельницькому (вулиця Зарічанська, 7) на завтра 9:30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 1 = 9