Хмельниччина: родичів зниклих військовослужбовців застерігають від шахраїв

Опубліковано:

Зловмисники, використовуючи інформацію з відкритих джерел про пошук зниклих безвісти людей у зоні проведення активних бойових дій, виманюють кошти з їхніх рідних, обіцяючи допомогти знайти та повернути людину додому. Поліцейські застерігають — аби нажитися на чужій біді шахраї користуються психологічним станом рідних, які готові повірити у все що завгодно й віддати останнє заради близької людини.

Так, днями 48-річній хмельничанці у одній із соціальних мереж написав невідомий, який повідомив, що знає, де її зниклий брат, і може доставити його додому. Однак, для цього потрібні кошти. Жінка, не задумуючись, переказала на вказаний банківський рахунок майже 25 тисяч гривень, після чого звя’зок з «благодійником» обірвався.

Наразі правоохоронці працюють над пошуком зловмисника. Поліцейські нагадують, що не варто довіряти незнайомцям в мережі. Не переказуйте кошти невідомим особам. Якщо хтось вам повідомляє, що може допомогти повернути зниклого на війні родича, або визволити його з полону, спершу зверніться до поліції.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Про Захід