Хмельничанці, яка продала своїх двох дітей, дали 8 років ув’язнення

Опубліковано:

Хмельницький апеляційний суд скасував вирок Хмельницького міськрайонного суду в частині призначення покарання у справі за фактом торгівлі людьми і присудив жінці, яка продала двох своїх дітей, 8 років позбавлення волі замість 4-х.

Нагадаємо, у червні 2018 року співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області отримали оперативну інформацію, що 27-річна жінка підшукує покупця для продажу 5-річної дівчинки та 7-річного хлопчика.

Оперативники встановили, що жінка має трьох дітей та веде асоціальний спосіб життя. У зв’язку з цим соціальними органами було прийнято рішення про позбавлення її батьківських прав. Проте зловмисниця, аби випередити органи опіки, вирішили продати дітей за 35 тисяч доларів США.

Під час одержання частини цієї суми у розмірі 10 тис доларів США та 10 тис грн 20 червня зловмисницю затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

6 листопада 2019 року Хмельницький міськрайонний суд визнав жінку винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України і призначив їй покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Прокуратура подала апеляційну скаргу на це рішення, яку Хмельницький апеляційний суд частково задовольнив: скасував його в частині призначення покарання й ухвалив новий вирок, яким покарав обвинувачену у торгівлі своїми двома малолітніми дітьми позбавленням волі на строк 8 років, інформує поліція Хмельницької області.

Про Захід