Юридичний факультет УжНУ долучився до програми академічної мобільності ОБСЄ в Україні

Опубліковано:

У понеділок, 2 листопада, відбулося онлайн відкриття програми гостьових лекторів у межах проєкту «Удосконалення юридичної освіти та освіти з прав людини», що впроваджується Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Як зазначають організатори, метою зустрічі є ознайомлення учасників з ідеєю програми та особливостями її проведення, презентація авторських курсів викладачів, які перемогли у відкритому конкурсному відборі програми гостьових лекторів та обговорення проблем та викликів розвитку академічної мобільності в Україні.

В рамках проєкту студенти Ужгородського національного університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Одеська юридична академія» та Донецького національного університету імені Василя Стуса матимуть змогу ознайомитися із курсами лекцій провідних українських правників. Для студентів УжНУ курс лекцій вестиме Олександр Комаров – к.ю.н., LL.M. (2020), Yale Law School, викладач Школи Права Українського Католицького Університету. Професор, доктор юридичних наук Михайло Савчин протягом 2-5 листопада читатиме для студентів та аспірантів національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого курс «Права людини та інституційна спроможність держави».

Учасниками  зустрічі стали Олександр Сидєльніков – к.ю.н., національний менеджер проєктів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Олександр Пижов – державний експерт з питань нормативно-правового забезпечення директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України, Юрій Барабаш – д.ю.н., проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Вячеслав Туляков – д.ю.н., проректор з міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська юридична академія», Ярослав Лазур – д.ю.н., декан юридичного факультету Ужгородського національного університету та Ірина Коваль – д.ю.н., декан юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса. 

Також у зустрічі взяли участь гостьові лектори  – Михайло Савчин – д.ю.н., професор Ужгородського національного університету, Надія Писаренко – д.ю.н., доцентка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Олександр Комаров – к.ю.н., LL.M. (2020), Yale Law School, викладач Школи Права Українського Католицького Університету та  Віра Михайленко – к.ю.н., слідча-суддя Вищого антикорупційного суду. 

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Про Захід