Історія мужності та незламності: 33-річний розвідник-навідник втратив ногу на війні (Відео)

Опубліковано:

Історія мужності та незламності: 33-річний розвідник-навідник втратив ногу, але збирається повертатися на фронт

Артур Зайцев військовослужбовець аеромобільного батальйону 95-ї ОДШБр. За мужність і героїзм у захисті рідної країни двічі нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ та ІІ ступеня.

Чоловік родом з Маріуполя, у ранньому дитинстві втратив маму, згодом не стало і батька. У 23 роки, не маючи бойового досвіду пішов добровольцем на фронт, служив у 56-й окремій мотопіхотній бригаді. Після АТО, у 2019 році працював водієм-вантажником на місцевому металургійному заводі у Маріуполі.

24 лютого 2022 року стало початком нового етапу боротьби для захисника, Артур приєднався до 95-ї десантно-штурмової бригади, розвідником-навідником. Протягом двох років він мужньо захищав українську землю на передовій, викриваючи та знищуючи ворожі позиції.

Місяць тому, під час чергового завдання, боєць підірвався на ворожій міні і втратив ногу. Його побратим отримав поранення у легені, але на щастя ніхто із групи не загинув.

Повернувшись після реабілітації, хоче служити інструктором, оператором БПЛА, механіком – будь-ким, аби наблизити перемогу.

Від його будинку у Маріуполі не залишилося нічого, та його дім – це Україна, де його чекає родина, дружина та троє неповнолітніх дітей.

Відео – тут.

Мукачівська міська рада

Про Захід