Політика Регіональні Новини

Ярослав Галас: обласна влада педалює «русинське питання»

Голова облдержадміністрації Олексій Петров призначив заступником директора департаменту культури ОДА колишнього помічника на платній основі співголови ОПЗЖ Юрія Бойка.

Про це повідомив колишній заступник голова Закарпатської ОДА Ярослав Галас на своїй сторінці у фейсбуці. Причому, зазначив пан Ярослав, офіційно це призначення не висвітлювалося.

«Заступником директора департаменту культури ОДА призначений Микола Кужельний із Києва. Раніше працював в.о. наукового співробітника (найнижча посада в ієрархії наукових працівників) «Інституту всесвітньої історії НАН України». А ще був помічником на платній основі нардепа від Партії регіонів Юрія Бойка, теперішнього співголови ОПЗЖ. Того самого Бойка, у котрого давні дружні стосунки з головою ОДА Петровим», – повідомив Ярослав Галас.

За словами екс-посадовця, вже у перші дні після призначення Кужельний почав ходити по різних структурних підрозділах ОДА й цікавитися русинською темою – питав, зокрема, чому представників русинів немає в громадських радах різного рівня.

«Питання – для чого приїжджій людині, котра не знає специфіки регіону, взагалі влазити в русинство, де легко наламати дров і зайти так далеко, звідки важко буде повернутися? Відповідь – таке завдання йому поставило керівництво», – робить висновок Галас. – Петрова і Кужельного пов’язує спільна людина – Бойко, а ОПЗЖ активно просуває тему русинства на Закарпатті, й те, що робиться це на догоду ФСБ, ні в кого не викликає сумнівів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

41 + = 44