Який вплив матиме коронавірус на дитину, якщо у вагітної буде діагностована ця інфекція?

Опубліковано:

Таке питання турбує кожну майбутню маму.

За актуальними даними, вважається малоймовірним, що вірус у матері може викликати проблеми з розвитком дитини. Так, згідно з дослідженням британського Королівського коледжу акушерства та гінекології немає жодних свідчень про підвищений ризик викидня для жінки з COVID-19. У дослідженні брали участь 427 вагітних, які поступили до лікарень Великобританії у період з 1 березня по 14 квітня 2020 року з коронавірусом у досить серйозному стані.

✔Кожна 20-та дитина (всього 12 дітей) мала позитивний тест на коронавірус, але тільки половина з цих дітей – 6 осіб – мали позитивний тест відразу після народження, що говорить про низьку вірогідність передачі коронавірусної інфекції від жінки до дитини.

☝Число немовлят, які народилися вчасно, 37 тижнів або пізніше, від жінок з позитивним результатом тесту на коронавірус було аналогічним числу таких дітей, народжених жінками без вірусу, – приблизно кожна 10-та дитина.

❗Настійно радимо вам продовжувати дотримуватися усіх правил особистого захисту, незважаючи на послаблення карантину в Україні, адже вірус нікуди не дівся. У випадку будь-яких симптомів нездужання одразу повідомте про це свого лікаря. Будьте обачливі та здорові!

Про Захід