Закарпатські новини Соціум

Якщо плануєте роботу за кордоном, то переконайтеся, що все безпечно

У зв’язку зі значною кількістю звернень, що надходять від громадян України до Міністерства закордонних справ України та посольств України щодо потрапляння українських громадян у скрутні ситуації за кордоном через нелегальне працевлаштування, ми публікуємо коротку інфографіку, розроблену Міжнародною організацією з міграції в Україні, яка містить підказки, як убезпечити себе від можливих ризиків під час процесу працевлаштування за кордоном.

Враховуйте усі можливі ризики та питання, які можуть виникнути потім, та бережіть себе і ваших близьких.

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!
527.org.ua – електронні консультації
527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні
0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні
Графік роботи гарячої лінії: пн-нд з 08:00 до 20:00

Для громадян, які перебувають на території Республіки Польща! Щоб отримати консультацію – телефонуйте 0048 22 490 20 44.

Лінія працює з 2006 року на базі громадської організації ТМЖК «Відродження нації» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

86 − = 78