Здоров'я

Корисне від “Астра-Діа”: Які симптоми захворювання нирок

Нирки виконують кілька життєво важливих функцій у нашому організмі, в тому числі – підтримання нормального обміну речовин та регуляція артеріального тиску. У разі, якщо нирки не виконують ці функції, починається інтоксикація організму. Саме цей процес супроводжується такими ознаками, як набряки, нудота, підвищення артеріального тиску, важкість та біль у поперековій зоні.

Пієлонефрит – запальне захворювання нирок. Як правило, пієлонефрит буває одностороннім: справа, чи зліва відчувається різної інтенсивності «розпираючий» біль. Симптоми пієлонефриту: підвищення температури тіла, зниження апетиту, загальна слабкість, зміна кольору та прозорості сечі.

Нелікований пієлонефрит може або перейти у хронічну форму з періодичними загостреннями. Крім того, зростає ризик утворення абсцесів, гнійників у нирковій тканині.

“Камені” в нирках, або сечокам’яна хвороба – процес утворення у сечовивідних шляхах конкрементів (камені). Вони утворюються через зміну фізико-хімічних властивостей сечі, її застій, наявність хронічної інфекції, порушення обміну речовин, неправильне харчування.

Пухлини нирок виявляються досить часто, одна з причин цього – те, що на ранніх стадіях вони є безсимптомними і часто діагностуються випадково. На пізніших стадіях виникають симптоми: поява крові у сечі, біль та відчуття наявності об’ємного утворення.

Основа успішного лікування хвороб нирок – вчасна діагностика. Тому при перших ознаках необхідно якомога швидше звернутись до уролога та здати кров та сечу на загальний аналіз.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш веб-сайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75; 067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

70 + = 78