Регіональні Новини Соціум

Як зберегти молодість шкіри: поради від Астра-Діа

Основа здоров’я шкіри – це не тільки і не стільки косметичні засоби та косметологічні процедури, скільки уважне ставлення до здоров’я в цілому.

Ось, які поради дають медики для того, аби зберегти молодість шкіри.

Регулярно проходьте профілактичні обстеження у лікарів та тримайте під контролем основні показники роботи організму за допомогою лабораторної діагностики. 

Пам’ятайте про сон. Саме це – період активних обмінних процесів у нашому організмі. Пам’ятайте, що найкорисніший сон триває від 23:00 до 01:00. Приділяйте якісному сну не менше 8 годин на добу.
Випивайте не менше 2 літрів чистої води на день та зволожуйте повітря в приміщенні: шкіра потребує вологи.

Захищайтеся від сонця. воложуючі креми не завжди мають SPF-фільтри, тому так важливо підібрати свій ідеальний SPF-засіб, який надійно захищатиме від шкідливих сонячних променів. 

Контролюйте міміку. Після 30 років шкіра стає особливо схильною до появи мімічних зморшок. Звертайте увагу на своє обличчя, коли проявляєте емоції.

Займайтесь фейсбілдінгом. Після 25 років важливо тренувати не тільки м’язи тіла, а й обличчя. У першу чергу піддається старінню шия, зона підборіддя та шкіра навколо губ. Прості вправи фейсбілдингу допоможуть тримати шкіру обличчя в тонусі.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш веб-сайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 − = 20