Як закарпатські рятувальники наслідки буревію ліквідовували (Фото)

Опубліковано:

Ввечері 27 березня до Служби порятунку надходили численні повідомлення про надзвичайні події, спричинені погіршенням погодних умов. Зокрема, рятувальники 13 разів виїжджали на розкряжування повалених дерев: 10 фактів було зафіксовано в Ужгородському районі, один – на Мукачівщині та два – на Хустщині.

В одному з випадків дерево впало на припаркований автомобіль – подія трапилася на пл. Лаборця в Ужгороді. На щастя, обійшлося без значних пошкоджень, адже гілки зачепили ліве дзеркало і частково пошкодили лакофарбове покриття транспортного засобу.

Також внаслідок сильних поривів вітру постраждала покрівля на будівлі цеху з виготовлення меблів, розташованого на вул. Бородіна в обласному центрі. Орієнтовна площа пошкодження становить 200 кв.м.

Крім цього, повністю відключено електропостачання в 9 населених пунктах: селах Ратівці, Велика Добронь, Великі й Малі Геївці, Анталовці на Ужгородщині та селах Драгово, Забрідь, Локіть, Буковець Хустського району. Частково знеструмлені 5 сіл: Сюрте, Тийглаш, Кіреші, Загаття, Осій.

Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають.

ДСНС у Закарпатській області

Про Захід