Соціум

Як Закарпатські газовики на Волині змагались (Фото)

“Наша майстерність – ваша безпека” – під такою назвою пройшов конкурс аварійних бригад на Волині.

Закарпатська команда складалася з 5 осіб, для кожної команди були створені однакові умови змагань. Учасники проходили кілька конкурсних етапів, результати яких оцінювала спеціальна комісія.

Нас оцінювали за кількома критеріями. Зокрема, перевіряли рівень оснащення аварійного автомобіля, теоретичні знання фахівців, наявність документації, швидкість одягання протигазу та рятувальних засобів. Але особливий акцент робився на перевірці оперативної та професійної локалізації всією бригадою аварійної ситуації, – розповів начальник служби контролю за виробництвом АТ «Закарпатгаз» Анатолій Стадніченко.

У Всеукраїнських змаганнях, які відбуваються у трьох регіонах країни (Західному, Центральному та Східному) бере участь 21 команда. Фінал відбудеться 3 вересня у Вінницькій області.

Результати змагань показали, що всі учасники мають високий рівень професійної підготовки. Перед нами головне завдання – безаварійне та безперебійне газопостачання та безпека мешканців. Тому підвищення майстерності працівників АТ «Закарпатгаз» – в приорітеті,  прокоментував технічний директор АТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

 

Прес-служба АТ “Закарпатгаз”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

88 + = 94