Як відновитися після свят

Опубліковано:

Свята різдвяного циклу тривають і дехто з нас уже відчуває на собі наслідки надміру в їжі та алкоголю. Як правило, для того, аби увійти в нормальний режим, потрібен час і певні зусилля.

Передусім, варто кілька днів присвятити розвантаженню травної системи. Вживаючи більше овочів та фруктів, каш, кисломолочних продуктів та обмеживши вживання м’яса, тваринних жирів, копчених, гострих та солодких страв, ми полегшуємо процес травлення та повертаємо організм до звичного стану. Крім того, важливо повернутися до регулярного та періодичного прийому їжі: збалансований сніданок, вчасний обід, непізня вечеря.

Відновити слід і водний баланс. Не чекаючи відчуття спраги, слід випивати 1,5-2 літри води щоденно, щоб остаточно вивести токсини, які могли залишитися від наднормового вживання алкоголю.

Після святкового періоду не можна різко починати жорсткі дієти, або голодування. Так само поступово слід повертатися і до виснажливих тренувань у спортзалі. А от тривалі активні прогулянки на свіжому повітрі дуже добре допоможуть відновитися після свят.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам! Наш вебсайт.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 0312 64 46 75;
067 312 66 69; 050 338 17 48.

Про Захід