Як в Ужгороді партійці ОПЖЗ від ветеранів АТО ховалися (Відео)

Опубліковано:

Нині, 29 серпня, члени ужгородської команди «Альтернатива» (головно, ветерани АТО), повертаючись з пагорбу Слави, де відбулись урочистості до Дня пам’яті захисників України, провідали офіс партії «Опозиційна платформа – за життя», інформує пресслужба закарпатської обласної організації «Альтернатива».

Попередньо про візит попереджував Тарас Деяк, який у соцмережах опублікував відеозвернення, де прямо заявив, що має що сказати проросійським політикам і зробить це 29 серпня об 11:30 біля їх офісу.

Але …. в домовлений час офіс ОПЖЗ був закритий, а на активістів чекав поліцейський спецназ.

«Ця ворожа українцям партія сьогодні вкотре показала своє брехливе обличчя. Спершу самі закликали до зустрічі, а потім боягузливо сховались за спинами поліції і СБУ. Їх двері закриті. Але містяни можуть зустріти їх на наших вулицях. І тоді розмова буде вже інакшою. Але я знаю, що вони будуть дивитись це відео. Тому я закликаю їх: покайтеся! Прийдіть на могили наших загиблих хлопців і на колінах просіть пробачення перед Господом Богом і країною. Бо на ваших руках кров синів України!», – заявив Тарас Деяк, виступаючи перед присутніми.

Нагадаємо, днями представники міського осередку, обурившись попсованими передвиборчими білбордами та сітілайтами, повідомили, що, «якщо у кого є претензії, може конкретно прийти і сказати».

Довідка:

ОПЗЖ є найпотужнішою проросійською партією в країні. До неї  входять відомі українофоби, зокрема Юрій Бойко, Вадим Рабинович, Віктор Медведчук, Неля Штепа, Ілля Ківа та інші.

Про Захід