Регіональні Новини Соціум

Як полісмен на один став став баристою у кондитерській “Золоті серця Закарпаття” (Фото)

Працівник поліції охорони сьогодні став волонтером у першій на Закарпатті кондитерській, де працюють люди з різними формами інтелектуальних порушень.

Посада баристи тут – завжди вакантна, тож допомогти, готуючи каву, може кожен. На запрошення організаторів старший лейтенант поліції Михайло Морочило у свій вихідний погодився стати за барну стійку, щоб готувати каву та напої для відвідувачів інклюзивного кафе-кондитерської в Ужгороді:

“Це хороша можливість поєднати приємне з корисним. Обожнюю каву, тож готувати її тут навіть приємно, тим більше, допомагаючи таким світлим людям. Ну а відвідувачам, які запитують про мою професію, розповів багато цікавої інформації, зокрема, й про те, як убезпечити житло”, – ділиться враженнями Михайло Морочило.

Проект започаткували у грудні 2019-го року. Позмінно кондитерами у цьому особливому закладі працюють 8-ро молодих людей з синдромом Дауна, аутизмом та вадами розвитку. Готують під наглядом професійного шеф-кондитера Павла Бодака.

“Для нас дуже важлива будь-яка підтримка, тому вдячна поліції охорони за те, що долучилися до акції, і запрошуємо всіх охочих поволонтерити та скуштувати наші солодощі”, – каже керівниця інклюзивної кондитерської «Золоті серця Закарпаття» Елена Логвиненко.

У щоденному меню – трюфелі, зефір, імбирні пряники та чізкейки. А каву та чай готує щоразу інший волонтер. Сьогодні – це працівник поліції охорони, завтра – заступник міського голови Ужгорода, а післязавтра – можливо Ви?

Управління поліції охорони в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + = 9