Як не відмовлятися від шоколаду і продовжувати худнути?

Опубліковано:

Сьогодні, 11 липня – Всесвітній день шоколаду. Медичний центр “Закарпатська Ендоклініка” вирішив зібрати для читачів “ПроЗахід” корисні поради, як обирати шоколад та не відмовлятись від ласощів у період дієти і продовжувати худнути?

Какао боби містять величезну кількість корисних речовин – флавоноїдів, які є тільки в рослинних продуктах. Тому ласуни можуть побалувати себе улюбленими ласощами навіть під час дієти. Головне – знати міру.

ТОП порад, як не відмовлятися від шоколаду і продовжувати худнути?

  • Якщо змішати какао з йогуртом, вийде справжній шоколадний десерт, який буде набагато корисніше мусу з магазину.
  • Ще один варіант – приготувати домашнє морозиво. У ньому значно менше калорій, цукру і жиру, ніж у звичайному.
  • Урізноманітнити свій раціон можна і готовим шоколадом – найкраще віддавати перевагу гіркому. Але будьте обережніше: в плитці близько 540 калорій.

Дієтологи радять дозволяти собі не більше 30 грам такого шоколаду на день. Шоколад повинен бути глянсевим, відламуватися зі звуком, приємно розчинятися у роті без жирового присмаку і грудочок.

Який же обирати шоколад і на що звернути увагу при виборі десерту?

  • Ще порада – коли відкриваєте шоколад, подивіться, чи немає на ньому сірого нальоту – якщо є, значить він плавився, а потім знову заморожувався, тобто порушувались умови зберігання. Через це в шоколаді починаються процеси окислення, які не дуже корисні.
  • Вибирати шоколад, краще за простим принципом – чим більше в ньому какао, тим він краще. Це гіркий, темний шоколад, в якому мало цукру, немає добавок і ароматизаторів.
  • Часто в шоколад додають какао-масло або пальмове масло. Краще постаратися уникнути цих інгредієнтів. У випадку з пальмовою олією нам поставляють не чистий продукт – прибирають з нього рідку фракцію і везуть в твердому вигляді. А таке масло не дуже корисне.

Більше корисних порад з харчування читайте у нашій рубриці “Здоров’я”.

Про Захід