Новини Західної України Події

Як львівські патрульні рятували від загибелі цуценя (Відео)

Львовські патрульні отримали виклик про те, що в одному з автомобілів помирало від спеки цуценя. Інспектори прибули на місце та побачили групу людей, які стояли біля автомобіля Opel та намагалися його відчинити. Собака лежав у салоні, висолопивши язика, та вже не реагувала на голос людей. Інспектори перевірили автомобіль у всіх доступних базах, проте телефону власника там не було.

Спільно з людьми, патрульні спробували відчинити вікно силою, щоб не завдати власнику матеріальних збитків, проте воно не піддавалося. Офіцери побачили, що тварина геть зневоднена та ледве дихає, тому прийняли рішення і розбили вікно автомобіля. Собака ледь рухався. Його винесли на повітря та дали води. За деякий час тварина оклигала.

Згодом на місце події прибув власник автомобіля. Він не розумів що робиться та був розгубленим. Чоловік повідомив, що не передбачив, що собаці може стати погано за час його відсутності. Його запросили у відділ поліції, де на нього склали протокол за ст. 89 КУпАП (залишення тварин напризволяще). Справу буде розглядати суд.

Водій автомобіля не був власником, а лише перевозив тварину. Патрульні встановили власника та викликали його. Тепер тварина в безпеці.

Відео опублікували на сторінці Патрульна поліція Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 5